
влевовправо
Підвісний гамак із планкою 70х180 см, з чохлом EL-1166-3, Синій / Гавайський гамак для відпочинку
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 23456477101
367 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 130-37-27
Менеджер
- +380 (50) 101-12-33ОПТ
- +380 (50) 101-12-35Дроп
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Габаритні розміри гамака | |
|---|---|
| Вага | 1.5 кг |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Основні | |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Довжина ложа | 1800 мм |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Каркас (стійка) | Є |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Навіс | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Тип гамака | Одномісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Ширина ложа | 700 мм |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас (стоянка) | Да |
| Колір | Синій |
- Ціна: 367 ₴










