Топ продаж
-30%
-30%влевовправо
Зволожувач і нічник з LED-підсвіткою Зайчик 2в1 Humidifier/Ультразвуковий зволожувач повітря Рожевий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 23456282001
396,30 ₴
277,41 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 130-37-27
Менеджер
- +380 (50) 101-12-33ОПТ
- +380 (50) 101-12-35Дроп
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
|---|---|
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Ароматизація | Так |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Регулювання інтенсивності випаровування | Ні |
| УФ-лампа | Ні |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 149 мм |
| Глибина | 91 мм |
| Ширина | 91 мм |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування | Так |
| Тип встановлення | Настільний |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Основні | |
| Об'єм резервуара для води | 0.2 л |
| Застосування приладу | Для офісів та інших комерційних об'єктів, Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати, Для людей, страждаючих алергією |
| Рекомендований об'єм приміщення | 25 куб. м |
| Стан | Новий |
| Тип | Очищувач/зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Тип управління | Механічне |
- Ціна: 277,41 ₴










