
влевовправо
Овочерізка 9в1 Multifunctional slicer and Planing wire slicer / Ручна мультифункціональна терка для овочів
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 234575991
358 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 130-37-27
Менеджер
- +380 (50) 101-12-33ОПТ
- +380 (50) 101-12-35Дроп
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональний слайсер Multifunctionalslicer and Planing wire slicer - це сучасний аксесуар, який замінить кілька застарілих кухонних приладів.
Переваги:
- Легко та просто використовувати
- Нарізує всі види фруктів, овочів
- Антиковзні ножі
- Можна мити в посудомийній машині
- Сучасний та красивий дизайн
Опис:
Багатофункціональна овочерізка 9 в 1 Multifunctional slicer – це багатофункціональна овочерізка з 5 змінними насадками, за допомогою якої можна нарізати, нашаткувати та подрібнити будь-які овочі у спеціальний кошик-друшляк у якому зручно мити та сушити нарізку. Завдяки цьому пристрою, ви точно забудете про велику кількість кухонних ножів і про незручні терки.
Тепер ви зможете промити та висушити будь-які фрукти, нарізати їх різними формами та навіть перемішати всі інгредієнти в одній ємності. Конструкція займає щонайменше місця на кухні, допомагає приготувати різні страви. Універсальна овочерізка здатна стати заміною на кухонний комбайн, незграбний, громіздкий і дорогий.

Характеристики:
- Тип товару: слайсер для овочів / терка
- Колір рожевий
- Довжина: 34 см
- Ширина: 23 см
- Висота: 11 см
- Кількість змінних насадок: 5 шт
- Обробна дошка: є
- Кількість ножів у комплекті: 2 шт
- Миття в посудомийній машині: Так
- Наявність утримувача: Так
- Наявність контейнера: Так
Комплектація:
- 5 змінних насадок Multifunctional slicer and Planing wire slicer
- Дошка для нарізання
- Складний зливний кошик
- 2 кухонних ножа
- Упаковка

| Основні | |
|---|---|
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Кількість тертьових/ріжучих поверхонь | 5 |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність контейнера (піддона) | Є |
| Наявність плодотримача | Є |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип | Овочерізка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 230 мм |
- Ціна: 358 ₴










