
влевовправо
Жіноча косметичка "Life is..", 21х13х21 см, Коричнева / Прозора сумочка для косметики
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 234572230
429 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 130-37-27
Менеджер
- +380 (50) 101-12-33ОПТ
- +380 (50) 101-12-35Дроп
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичка ідеально підходить для використання вдома, у поїздках або у повсякденному житті, надаючи можливість завжди бути на висоті та підкреслити свою індивідуальність.
Переваги:
- Стильний та компактний.
- Міцні матеріали.
- Зручна організація усередині.
- Місткість та компактність.
- Модний та унікальний дизайн.
- Підходить для мандрівок.
- Ідеальний подарунок.
Опис:
Косметичка "Life is.." 21х13х21 см - це натхненний аксесуар, який подарує радість та естетичне задоволення кожній жінці. Її компактні, але місткі розміри 21х13х21 см ідеально підходять для зберігання та організації косметичних засобів та аксесуарів.
Виготовлена з високоякісних матеріалів, косметичка "Life is.." має міцність і довгий термін служби. Унікальний дизайн цієї косметички покликаний надихати жінок насолоджуватися життям, висловлювати себе через макіяж та доглядати за собою із задоволенням.

Характеристики:
- Тип товару: Органайзер для косметики / Дорожня сумка
- Гачок для підвішування: Є
- Кількість відділень: 1 основне та додаткове маленьке відділення для дрібниць
- Особливість: Водонепроникна
- Колір коричневий
- Розмір: 21х13х21 см
Комплектація:
- Дорожня косметичка "Life is.."
- Упаковка

| Основні | |
|---|---|
| Висота | 210 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Жіноча |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 210 мм |
- Ціна: 429 ₴










