
влевовправо
Органайзер для косметики XL-278, (24х12 см), Блакитний/Обертова підставка для пензликів
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 23456660601
338 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 130-37-27
Менеджер
- +380 (50) 101-12-33ОПТ
- +380 (50) 101-12-35Дроп
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 24 см |
| Довжина | 12 см |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товару з упаковкою | 345 г |
| Кількість відділень | 7 |
| Тип | Органайзер для дрібниць та косметики |
- Ціна: 338 ₴










