-30%влевовправо
Конвертер HDMI to AV (RCA), 1080P / Перехідник-перетворювач відеосигналу / Відеоконвертер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 234570222
292,31 ₴
204,62 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 130-37-27
Менеджер
- +380 (50) 101-12-33ОПТ
- +380 (50) 101-12-35Дроп
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Адаптер HDMI на AV - перетворює вхідний HDMI сигнал на композитне відео та стерео аудіо сигнали.
Переваги:
- Універсальність;
- Якісні матеріали;
- Висока роздільна здатність відео;
- Низьке енергоспоживання;
- Портативність;
- Немає необхідності інсталювати драйвери.
Опис:
Конвертер HDMI в AV перетворює сигнал відео та аудіо формату HDMI на сигнал формату AV. Це невеликий пристрій, до якого можна підключити ноутбук, комп'ютер, планшет та іншу цифрову техніку через кабель HDMI. При підключенні конвертера не потрібні будь-які драйвери.
З одного боку конвертера є три роз'єми AV, куди можна підключити відеомагнітофон, стару відеокамеру, двд - програвачі, з іншого боку розташований роз'єм HDMI. Перетворювач HDMI в AV підтримує популярні телевізійні формати NTSC і PAL. Вхідний порт у пристрій позначений як 1xHDMI, а вихідні - 3xRCA.

Характеристики:
- Тип: конвертер для відео;
- Вхідний порт: 1 x HDMI;
- Порти виведення: 3 x RCA (жовтий, білий, червоний);
- Сумісність з: HDMI 1.3;
- Підтримка: NTSC і PAL;
- Колір: білий;
- Матеріал: пластик;
- Розміри: 61 х 55 х 20 мм;
- Вага: 41 г.
Комплектація:
- Перехідник HDMI до AV;
- USB-кабель;
- Упаковка.

| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.041 кг |
| Висота | 61 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Основні | |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип пристрою | Конвертер сигналу |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип перетворення | HDMI to AV |
- Ціна: 204,62 ₴










