
Перетворювач напруги 24В-220В, 2000Вт з розеткою / Потужний автомобільний інвертор
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 234568425
1 615 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 101-12-33ОПТ
- +380 (50) 101-12-35Дроп
Застосовується перетворювач: в автомобілі, будинку, сонячних та вітрових електрогенераторах, для аварійної роботи.
Переваги:
- Охолодження вентилятором;
- LCD дисплей;
- Компактний розмір;
- Охолодження вентилятором;
- Захист від короткого замикання;
Опис:
Інвертор автомобільний перетворювач напруги 24В-220В 2000W це обладнання, за допомогою якого відбувається перетворення вхідної постійної напруги 12 вольт у вихідний змінний струм з напругою 220 вольт і частотою 50 Гц. За допомогою перетворювача напруги ви зможете отримати електроенергію, необхідну для того, щоб змогла працювати більша частина побутових електроприладів. Доклавши невеликих зусиль, ви зможете зробити так, що навіть тривалі поїздки та подорожі на автомобілі можуть стати зручними.
Мабуть, однією з найпоширеніших проблем з якою ви можете зіткнутися в дорозі – це відсутність мережі 220 вольт, а це означає, що ви не можете користуватися звичною побутовою технікою. Ви можете зарядити смартфон та інші гаджети за допомогою портативної акумуляторної батареї або автомобільного прикурювача. Але що робити в тому випадку, коли вам необхідно взяти з собою ноутбук чи іншу техніку, що працює від однофазної мережі? Акумулятори, що використовуються для автомобіля, є джерелом постійного струму з вихідною напругою 12 вольт. Вирішити цю проблему можна просто, вам достатньо купити автомобільний інвертор.

Характеристики:
- Тип: автомобільний інвертор, інвертор 2000w
- Номінальна вхідна напруга: 12В
- Вихідна напруга: 220В
- Номінальна потужність 1000Вт
- Вихідна частота: 50Hz+/-2Hz
- Форма вихідного сигналу: модифікована синусоїда
- Діапазон вхідної напруги: 10.0 - 15.0
- Сигнал низького заряду батареї (номінальний): 10.4 – 11.0 В
- Точка відключення за низького заряду батареї (номінальна): 9.7 - 10.3 В
- Розряд батареї без навантаження змінного струму: <0.3 A
- Пікова ефективність: > 80%
Комплектація:
- Перетворювач
- Клеми
- Шнур для прикурювача
- Упаковка

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Допустима пікова потужність | 2000 Вт |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Сонячна батарея | Ні |
| Тип робочої величини | Напруга |
- Ціна: 1 615 ₴








