-30%влевовправо
Масажна подушка з підігрівом, від USB, TS-5529 / Електромасажер для спини та шиї / Роликовий масажер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 234579191
1 780 ₴
1 246 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 130-37-27
Менеджер
- +380 (50) 101-12-33ОПТ
- +380 (50) 101-12-35Дроп
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний масаж, потужний ефект! TS-5529 - розслаблення завжди під рукою.
Особливості:
Зняття напруги –
Поліпшення циркуляції – Стимулює кровообіг для здоров'я та енергії.
Компактний та портативний –
Простота використання –
Доступна ціна – ефективний масаж без переплати.
Массажер TS-5529 - це ваш особистий фахівець з розслаблення і зняття напруги в будь-який час і в будь-якому місці. та користь для здоров'я.
Цей масажер стане незамінним помічником у боротьбі зі втомою після довгого робочого дня, допоможе зняти м'язову напругу після тренування і просто подарує приємні відчуття релаксації. знаходилися.
Характеристики:
- Тип: масажна подушка для шиї та спини
- Номінальна потужність: 15W
- Номінальна напруга: 5V
- Кількість режимів: 3
- Живлення: акумулятор
- Тип акумулятора: літій-іонний
- Ємність: 2000mAh
- Тип заряду: USB
- Час заряджання: близько 4 годин
- Термін роботи: 15 хвилин
- Розмір: 300х300 мм
- Колір: сірий
Комплектація:
- Масажна подушка TS-5529
- Кабель USB
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 30 см |
| Ширина | 30 см |
| Основні | |
| Кількість роликів | 6 |
| Напруга | 5 В |
| Область масажу | Шия, Спина, Поперек, Плечі |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Масажна подушка |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Функція підігріву | Так |
- Ціна: 1 246 ₴








