
влевовправо
Підлогова вішалка-стійка для одягу з полицями для взуття, 140х137х26 см, Білий/Подвійний вішак із гачками
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 23457737901
910 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 130-37-27
Менеджер
- +380 (50) 101-12-33ОПТ
- +380 (50) 101-12-35Дроп
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1640 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Ширина | 1370 мм |
| Основні | |
| Кількість гачків | 4 |
| Призначення | Універсальна |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
- Ціна: 910 ₴



