
влевовправо
Підлогова вішалка-стійка (170 см) 9 гачків, Coat rack, Білий/Вішалка для одягу/Вішалка з гачками
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 23457379701
480 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 130-37-27
Менеджер
- +380 (50) 101-12-33ОПТ
- +380 (50) 101-12-35Дроп
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 1700 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | сталь |
| Гачки | сталь |
| Ніжки | сталь |
| Основні | |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Призначення | Універсальна |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Розбірна конструкція | Так |
- Ціна: 480 ₴









