-30%влевовправо
Підлогова вішалка для одягу з полицями, 170х160х36 см, RD-9007, Білий/Дійка для одягу/Шкаф для одягу.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 23457695101
1 122,65 ₴
785,86 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 130-37-27
Менеджер
- +380 (50) 101-12-33ОПТ
- +380 (50) 101-12-35Дроп
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1700 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Ширина | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | нержавіюча сталь, пластик |
| Основні | |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Призначення | Універсальна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Розбірна конструкція | Так |
- Ціна: 785,86 ₴










