-30%влевовправо
Махрові рушники 50х90 см, 4 шт./пач., Hazan Gulu Dray Harem/Набір рушників банних/Полотники бавовняні
- В наявності
- Код: 345601873
3 018,63 ₴
2 113,04 ₴
+380 (67) 130-37-27
Менеджер
- +380 (50) 101-12-33ОПТ
- +380 (50) 101-12-35Дроп
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 90 см |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація | Набір |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Призначення рушника | Для рук та обличчя |
| Тип тканини | Махра |
| Ширина | 50 см |
| Склад матеріалу | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 70х140см |
- Ціна: 2 113,04 ₴









